מחסני חשמל בחיפה

אנו "ארד אור וחשמל", הינם מחסני תאורה וחשמל מובילים באזור הצפון. אנו ממוקמים בחיפה, ומשרתים את כל תושבי הצפון והסביבה. אנו מוכרים מגוון רחב של מוצרי חשמל, ואביזרי חשמל מקצועיים ביותר. אם תרצו, לחנות "מחסני חשמל" קטלוג עשיר ואיכותי. אצלנו תוכלו לקנות מערכות בית חכם מתקדמות, ומערכות נוספות של חשמל מקצועיות ביותר. אנו מוכרים גם מערכות הגנה לחשמל, קופסאות שבירה, וברקרים. בנוסף, אנו משמשים גם מחסני תאורה. מבצעים מיוחדים תוכלו למצוא במחלקת התאורה שלנו.

מרכז התאורה של הצפון:

חנות "ארד אור וחשמל", משמשת כבתור מחסני חשמל תאורה מובילים בחיפה ובכל אזור הצפון. בחנות, יש מגוון רחב מאוד של גופי תאורה שונים. מלבד גופי התאורה הרגילים שאנו מוכרים, אנו מומחים בשיווק של גופי תאורה נסתרים, אותם שותלים בתוך התקרה, או בתוך הקיר. אפשר לקנות אצלנו גופי תאורה בעיצובים מודרניים מקוריים מרשימים ביותר, ובסגנון אומנותי מיוחד. אפשר לקנות אצלנו מבחר ייחודי ביותר של גופי תאורה העשויים בעבודת יד מגבס. כמעט רוב הגופים הם לתליה, אולם, יש לנו גוף נסתר ייחודי מגבס. בכל הגופים, יש עיטורים מיוחדים מחורים בחלל הגבס, כולל בגוף התאורה הנסתר מגבס.
מנורות קריסטל: במחלקת תאורה שלנו, יש מחלקה של מנורות קריסטל איכותיות ובעיצובים מרשימים. יש מנורות בעיצוב הקלאסי, ויש מנורות נתלות, המתחלקות לכמה גופי תאורה נתלים המשתלשלים מאותו בסיס גוף התאורה. ניתן למצוא אצלנו גופי תאורה קריסטל בצורות עיצוב מיוחדות ומרהיבות. יש אצלנו קריסטל בגוון לבן בוהק, וקריסטל בגוון צהוב.
מנורות לכל מטרה: אנו מחסני חשמל מנורות, מוכרים מגוון רחב של נורות ומנורות להרכבה. אנו מתאימים את הנורות לגופי התאורה, וניתן להרכיב את הנורות שלנו בקלות בתוך גופי התאורה. אפשר לקנות במחלקה שלנו מנורות שולחן מקצועיות בשלל צבעים וסוגים. יש אצלנו גם מנורות עומדות לקישוט בסלון בעיצובים מרהיבים. אנו מוכרים גם מנורות לקיר בעיצובים שונים, ובגדלים שונים. חלק ממנורות הקיר שלנו, מעוצבות בעבודת יד, ועשויות מחרס וגבס.
פנסים: אנו מוכרים מגוון פנסים ניידים מסוגים שונים. חלק מהפנסים, הם פנסי תאורה רגילים, חלק מהפנסים הם פנסי תאורה לשעת חירום, וחלק מהפנסים מיועדים לאנשי מקצוע הזקוקים לפנס לצורך עבודה לילית. אנו מוכרים פנסי ראש איכותיים. אפשר גם לרכוש אצלנו פרוז'קטורים לשימוש בעת עבודת לילה.
מחלקת תאורת חוץ: קטלוג תאורה שלנו, כולל גם מחלקה של תאורת חוץ. אנו מוכרים גופי תאורה לשביל הבניין ולחצר הבית במגוון עיצובים שונים. ניתן לחלק את גופי תאורת החוץ ל2 סוגים עיקריים: סוג אחד, הוא סוג של גופי תאורה בסגנון עתיק. סוג שני, הוא גופי תאורה בסגנון מודרני, כאשר חלק מגופי התאורה, הם גופי תאורה נסתרים. גופי התאורה הנסתרים מתחלקים למגוון סגנונות: מלבנים, עגולים, מרובעים, וכו', ובמגוון גדלים.

למחלקת תאורה


56423-01-30

56428-01-30

56424-01-30

מכשירים חשמליים איכותיים:

החנות שלנו, משמשת גם כבתור חנות איכותית של מוצרי חשמל. אנו מוכרים תנורים, מיקרוגלים איכותיים, מפזרי חום, וסוגים שונים של מאווררים. אנו מוכרים מאווררים עומדים, מאווררים להנחה על הרצפה, ומאווררי תקרה. חלק ממפזרי החום שלנו, מיועדים להנחה על השולחן או על הרצפה, וחלק ממפזרי החום שלנו מתאימים לאמבטייה. בין מכשירי חשמל שאנו מוכרים, יש גם מחלקת כלי עבודה: אנו מוכרים פטישונים ומברגות איכותיות, מכשירי קיטור, אקדחי דבק חם ואוויר חם, ועוד.


תנורים

מיקרוגלים

קומקומים

החנות לציוד חשמלי בצפון:

החנות שלנו, משמשת כמרכז איכותי של ציוד חשמל מקצועי עבור חשמלאים ואנשי מקצוע. איזה ציוד ייחודי תמצאו אצלנו? למשל: אנו מוכרים קופסאות שבירה חשמליות להגנה מפני שריפות. אצלנו תמצאו את קופסאות הבסיס לארונות חשמל, ותוכלו גם לקנות את הציוד אותו תרכיבו בארונות החשמל. תוכלו לקנות מפסקים ושקעים מיוחדים עבור ארונות החשמל. אנו מוכרים גם קוצבי זמן ומונים אותם תוכלו להתקין בתוך הלוחות. אצלנו תכלו לרכוש גם מאמתים חשמליים אותם תוכלו להתקין. אפשר לרכוש אצלנו מערכת הגנה לחשמל הבית מפני ברקים.
ציוד חשמל ביתי: אנו מוכרים שקעים מיוחדים להגנה לשימוש בתוך הבית. אפשר לקנות אצלנו שעוני שבת ושעונים משוכללים עבור דודים. אנו מוכרים מגוון רחב של מפסקים ושקעים ביתיים, בעיצוב מרשים. יש לנו מחלקה מיוחדת של מתגים מסגנון טאצ'.אנו מוכרים גם את הרכיבים של המתגים המעוצבים, וניתן להזמין אצלנו מתגים מרהיבים ומשוכללים בעיצוב אישי.
ציוד נייד לאנשי מקצוע: אנו מוכרים גם ציוד חשמל איכותי של מדידה. מכשירים אלו מיועדים לחשמלאים מוסמכים, המודדים את זרמי החשמל. ניתן לקנות אצלנו שעונים איכותיים המודדים ומראים על הצג את ערכי זרימת החשמל. אנו מוכרים שעונים דיגיטליים המודדים את הלחות והטמפרטורה של הבית או מקום העבודה.

מערכות מתקדמות לבית:

במרכז חשמל חיפה שלנו, תוכלו למצוא מערכות מתקדמות וחכמות לבית. אנו מוכרים מערכות אינטרקום משוכללות, הכוללות עינית דיגיטלית. סוג אחר של מערכת אינטרקום, מתבססת על טלפון פנימי. אנו מוכרים מספר סוגי שלטים חכמים עבור מכשירים ללא חוטים, המתאימים לכלל מכשירי החשמל בבית. אנו משווקים מערכת בית חכם משוכללת ביותר, אותה ניתן לתכנת ולהגדיר בקלות. באמצעות המערכת, אתה שולט בכל מכשירי הבית מכל מקום: מהנייד, מהטאבלט, מהתחברות מרחוק למחשב. מטרת מערכת זו, היא ליצור מצב בו מונעים בזבוז אנרגיה של מכשירי חשמל, על ידי הגדרה מדוייקת של תזמון זמני פעולת המכשירים, ועוצמות ההפעלה.
מתרוצצים בין חנויות חשמל בחיפה? כנסו ל"ארד אור וחשמל" ותמצאו אצלנו כל מה שתצטרכו.


מפזרי_חום

מאווררים

מגני_ברקים

קוצבי_זמן

נושאים קשורים: חנויות תאורה בחיפה, חנויות חשמל בחיפה, אביזרי חשמל בחיפה,