חנויות חשמל בחיפה

כאשר אתם מחפשים חנויות חשמל בחיפה, יש לכם מבחר גדול. במי תבחרו. אנו רוצים במאמר זה להציג לכם את הפנינה של חנויות חשמל בחיפה. אתם מוזמנים להכיר את מרכז החשמל של חיפה- "ארד אור וחשמל". אנחנו לא סתם חנות חשמל, אנחנו מרכז גדול, המרכז את כל הציוד ושירותי החשמל שתושבי חיפה צריכים. אנו לא מסתפקים רק במכירת מוצרי חשמל רגילים, אלא מוכרים גם מערכות חשמל חכמות לבית.

הפנינה של חנויות חשמל בחיפה

לא צריך לחפש חנויות למוצרי תאורה בחיפה: תושבי חיפה כבר לא צריכים להתרוצץ בין חנויות תאורה בחיפה. הם יכולים למצוא הכל בחנות אחת: "ארד אור וחשמל". בחנות שלנו יש מחלקה עם מגוון גדול של גופי תאורה איכותיים. באתר שלנו יש קטלוג תאורה עשיר, שהמוצרים המוצעים בו יפים וזולים לא פחות מכל מחסני חשמל תאורה אחרים. יש לנו מבחר מגוון ויפה של גופי תאורה לבית. אנו מספקים מגוון רחב של גופי תאורה מגבס, ספוטים, גופי תאורה בסגנון קלאסי, גופי תאורה בסגנון מודרני, מנורות בסגנון עתיק, ומנורות בסגנון מודרני. אנו מוכרים גם מגוון רחב של גופים עבור "תאורה נסתרת". במרכז שלנו תוכלו לקבל שירות של ייעוץ חשמל מקצועי.

שפע של נורות חשמליות לגופי תאורה:

מה שמיוחד אצלנו, הוא לא רק המגוון האיכותי והיפה של גופי התאורה, אלא שאנו משמשים גם מחסני חשמל מנורות. אנו מוכרים מגוון רחב של נורות מסוגים ודגמים שונים. אנו מתאימים נורות לכל סוג של גוף תאורה. אפשר לחלק את הנורות לפי הצורות, ולפי ההספק החשמלי. אנו מוכרים גם נורות המשמשות לתאורה בזמן חירום. חלק מהנורות הן חיסכון, וחלק הן רגילות. אנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר בשוק.


פסי_צבירה

ספוטים

עמידה_שולחן

מנורת_קיר

אנו מוכרים ציוד חכם למערכת החשמל של הבית:

אנו מוכרים ציוד של בקרה ומערכות חשמל, כמו למשל: אנו מוכרים מכשירים מקצועיים לבדיקת בקרת הזרימה של החשמל, מכשירים לבדיקת לחץ החשמל. אנו גם מוכרים מכשירי מדידה ידניים מקצועיים למדידת זרם החשמל המיועדים עבור אנשי מקצוע. אנו מוכרים מגיני ברקים כדי להגן על חשמל הבית מפני פגיעת ברק.. אנו מוכרים גם מערכת בית חכם משוכללת, הכוללת אפליקציה להתקנה בטלפון. באמצעות מערכת זו, ניתן לשלוט בכל מערכות החשמל של הבית, ולנהל את כל ההגדרות, ובכך להגדיר כמות מדוייקת יותר של צריכת החשמל בבית.
החנות שלנו מיוחדת משאר חנויות חשמל בחיפה, בכך שניתן לקנות אצלנו ארונות חשמל עם תכונה של מוגנות כאשר מתרטבים במים. אנו מוכרים גם מערכות משוכללות של קובצי זמן, ובכך אנו משתדרגים מעל חנויות חשמל רגילות. הבדל נוסף בנינו לבין חנויות חשמל חיפה, הוא שאנו מוכרים מוצרים המיועדים עבור ייצור תעשייתי.
EDA

TFLS

מוכרים ציוד מקצועי כמו בחנות רגילה:

לצד ציוד הבקרה המיוחד שאנו מוכרים, יש לנו מבצעים של מחסני חשמל קטלוג, ואנו מוכרים בזול מוצרי חשמל איכותיים. יש לנו הרבה מבצעים מוצרי חשמל- ואנו מוכרים מדי פעם במבצעים מוצרים כמו: מיקרוגלים, קומקומים, מפזרי חום, מאווררים. אנו מוכרים גם ציוד חשמל כמו שקעים, מפסקי חשמל ממותגים ידועים, ושעוני שבת.
מחפש מרכז למוצרי חשמל בחיפה? באתר שלנו תצמא קטלוג של ציוד ומוצרי חשמל עשיר ביותר.

דגם


DSC_9360

DSC_9360

DSC_9363

DSC_9363

DSC_9366

DSC_9366

DSC_9368

DSC_9368

נושאים נוספים: מחסני חשמל חיפה, חנויות תאורה בחיפה, אביזרי חשמל בחיפה,