אביזרי חשמל בחיפה

אביזרי חשמל בחיפה – קונים אצל ארד אור וחשמל בע"מ!

כאשר בונים בית, משפצים אותו, או כאשר ישנה תקלה מקומית – אביזרי חשמל הם חלק חשוב מאד, ואפילו קריטי, מן העבודה. אביזרי חשמל משמשים למגוון סוגים של עבודות חשמל, והם נחוצים מאד הן לשימוש עצמי של בני הבית, והן – ובעיקר – לחשמלאים אשר מגיעים להתקין בבית את האביזרים השונים, או לבצע תיקונים ושיפוצים שונים בלוח חשמל ביתי או ציבורי. חברת ארד או וחשמל בע"מ מספקת לכם מגוון רב של אביזרי חשמל בחיפה, כולם באיכות גבוהה במיוחד ובמחירים משתלמים.

אביזרי חשמל בחיפה

אביזרי חשמל בחיפה, כאמור, נחוצים מאד לכל חשמלאי אשר עובד באזור חיפה. אביזרי חשמל בחיפה מסווגים לסוגים שונים של מוצרים, למטרות שונות. אפשר למצוא בתוך אביזרי חשמל שקעים, מספקים, גופי תאורה, כבלי חשמל ועוד. הנה מספר דוגמאות לאביזרי חשמל בחיפה, אותם תוכלו להשיג בחברת ארד אור וחשמל בע"מ:
שקעים – ישנם סוגים שונים של שקעים אשר מותאמים לשימוש ביתי או לשימוש במקומות ציבוריים. בין השאר ניתן למצוא שקעי חשמל גוויס אשר נחשבים לאיכותיים במיוחד, שקע חשמל עם מפסק, ועוד סוגים רבים נוספים של שקעים.
מפסקים – מפסקים הם חלק חשוב מאד ממערכת החשמל. הם מאפשרים הדלקה וכיבוי של מכשירי החשמל השונים ושל גופי התאורה, ולכן הם משמעותיים כל כך. בין השאר ניתן למצוא מפסק חשמל מסוגים שונים, כמו מפסק מחליף, ואיתו חיבור מפסק מחליף, מפסק חצי אוטומטי, ועוד. מרבית הרוכשים מפסקים, מעדיפים לרכוש מספק גוויס, אשר נחשב למפסק איכותי וחזק. סוג אחר של מפסק הוא דימר גוויס, אשר מאפשר לא רק הדלקה וכיבוי של גופי תאורה, אלא גם עמעום של התאורה, ליצירת אור חלש או אווירה רומנטית.
מוצרים נוספים – בין המוצרים השונים שמציעה חברת ארד אור וחשמל בע"מ, תוכלו למצוא גם מגוון רחב של מוצרים אחרים, כמו למשל שעון שבת גוויס, וכן כבל חשמל ירוק וסוגים אחרים של כבלי חשמל.

מפסקיםושקעים
קופסאותשבירה
קוצביזמןומונים
מגעניםוברקרים
קבליםלתעשיות
הגנותמנוע
שלטיםחכמים2
לוחות מאזים מוגני
מאמתיםמאזים
מפסקים_שקעים_תקעים_ומנורות_לתעשייה

ארד אור וחשמל בע"מ

חברת ארד אור וחשמל בע"מ היא חברה ותיקה למוצרי חשמל, אשר מבוססת כחברת סחר כמו גם כספקית של מוצרי חשמל ללקוחות מכל הסוגים – הן פרטיים והן עסקיים. חברת ארד אור וחשמל בע"מ דואגת ללקוחותיה לאספקה שוטפת ומהירה, ולמלאי זמין באופן קבוע. האספקה של מוצרי החשמל נעשית בתוך 24 שעות בלבד, כדי שכל לקוח יוכל לקבל מענה זמין ומהיר לצרכים שלו. במחסני החברה עצמם קיים מגרש חניה גדול המיועד ללקוחות, ומאפשר להם גישה נוחה על מנת שיוכלו לטעון ולפרוק מטענים במהירות האפשרית, ולהשתמש במוצרים הדרושים להם בהקדם. חברת ארד אור וחשמל בע"מ מספקת לכם את כל הסוגים של אביזרי החשמל הנחוצים לכם, באיכות הגבוהה ביותר.
מחפשים אביזרי חשמל בחיפה? הזמינו אותם עוד היום עם השירות המקצועי של חברת ארד אור וחשמל בע"מ!

נושאים קשורים: חנויות תאורה בחיפה, חנויות חשמל בחיפהמחסני חשמל בחיפה,